Waterbeek Media failliet, eind aan YachtVision
Waterbeek Media, uitgever van YachtVision failliet
Waterbeek Media, uitgever van glossy watersport magazines zoals YachtVision en Nautic Vision is failliet verklaard door de rechtbank in Enschede. Niet alleen de bladen verdwijnen, ook het watersport TV programma Yacht Vision is door RTL van de buis gehaald. Hiermee komt een eind aan het bestaan van Waterbeek Media, opgericht door Klaas Beute, die het bedrijf enkele jaren geleden verkocht heeft.
Waterbeek Media maakte een moeilijke periode door. Enkele watersportbeurzen konden niet plaatsvinden wegens te weinig deelname van standhouders. Daarbij kwam nog de algehele malaise in de watersportbranche. Inmiddels was het aantal van 40 personeelsleden al sterk verminderd tot 20.
Ook Klaas Beute die tot voor enkele weken nog in dienst was van Waterbeek Media had al afscheid genomen omdat hij zich niet kon vinden in de bedrijfsvoering. Binnen de “watersportwereld” was behoorlijke kritiek op het TV programma Yachtvision omdat het eigenlijk een compleet gesponsord programma was waarbij alleen aandacht werd besteed aan artikelen van adverteerders.
Sloepenbouwers waren wél blij met YachtVision omdat het programma veel aandacht besteedde aan het varen met een sloep. Het programma heeft behoorlijk bijgedragen aan de snelle stijging van het aantal sloepen in Nederland. Waterbeek Media had nog grootste plannen, onder meer uitbreiding naar Rusland was een van de speerpunten van het Nederlandse bedrijf.
Bron: | Datum van publicatie: 22-04-2010
Deel dit met andere watersporters
Laatste nieuws
- 04.02.12 Watersport Almanak brengt Tablet PC voor PC Navigo op Boot Holland
- 04.02.12 Boot Holland Primeur: XTAR zaklampen voor watersport
- 30.01.12 Watersport: ANWB Wateralmanak 2012 verschenen
- 27.01.12 WatersportAlmanak presenteert PC Navigo op Tablet PC
- 21.01.12 PC Navigo 2012 sterk verbeterd voor watersport
- 21.01.12 Boot Holland 2012 opent het nieuwe watersportseizoen
- 20.01.12 WatersportAlmanak brengt nieuwe lijn LED zaklampen
- 09.01.12 Drempel in vaarwater de "Boontjes" wordt verwijderd
- 04.01.12 HP33 2012 Hydrografische Dienst leverbaar
- 09.12.11 Nieuwe Vaarwijzer Belgiƫ handig voor watersport













