Watersport heeft baat bij goedkopere gebruikte jachten
Gebruikte jachten goedkoper in 2009
De verkoop van gebruikte jachten is in 2009 tegen alle verwachtingen in redelijk op peil gebleven. Dit komt
doordat verkopers bereid zijn hun jachten tegen lagere prijzen van de hand te doen. Dit blijkt uit verkoopgegevens van de HISWA Makelaars.
Hiswa vereniging
Michaël Steenhoff, bedrijfsgroepmanager van HISWA Vereniging, brancheorganisatie van de watersportindustrie: “Gebruikte jachten werden in 2009 een stuk goedkoper. Dat is duidelijk te zien aan de dalende vraagprijzen, maar echt zeker weet je het pas als je de uiteindelijke verkoopprijzen vergelijkt. Het verschil tussen de vraagprijzen en de verkoopprijzen is gedurende het afgelopen jaar groter geworden. In het laatste kwartaal van 2009 werd dit verschil overigens weer wat kleiner; een teken dat de verkopers een steeds reëler beeld krijgen van de waarde van hun boot. De professionele bemiddeling van de HISWA Makelaars draagt hier zeker aan bij.”
HISWA Makelaars zijn aangesloten bij HISWA Vereniging en hanteren altijd de HISWA-bemiddelingsvoorwaarden. Deze voorwaarden zijn opgesteld in samenspraak met de Consumentenbond en de ANWB. HISWA Makelaars staan voor betrouwbaar zakendoen. Het complete aanbod van gebruikte boten van de HISWA Makelaars is te vinden op de onlangs vernieuwde website: www.hiswamakelaar.nl
Bron: Hiswa | Datum van publicatie: 18-01-2010
Deel dit met andere watersporters
Laatste nieuws
- 04.02.12 Watersport Almanak brengt Tablet PC voor PC Navigo op Boot Holland
- 04.02.12 Boot Holland Primeur: XTAR zaklampen voor watersport
- 30.01.12 Watersport: ANWB Wateralmanak 2012 verschenen
- 27.01.12 WatersportAlmanak presenteert PC Navigo op Tablet PC
- 21.01.12 PC Navigo 2012 sterk verbeterd voor watersport
- 21.01.12 Boot Holland 2012 opent het nieuwe watersportseizoen
- 20.01.12 WatersportAlmanak brengt nieuwe lijn LED zaklampen
- 09.01.12 Drempel in vaarwater de "Boontjes" wordt verwijderd
- 04.01.12 HP33 2012 Hydrografische Dienst leverbaar
- 09.12.11 Nieuwe Vaarwijzer Belgiƫ handig voor watersport













