| Homepage | nieuwsoverzicht | Aanmelden Nieuwsbrief |
PC Navigo 2010
PC Navigo 2010: watersport GPS Navigatie en Routeplanner
PC Navigo is het meest uitgebreide systeem voor watersporters die willen navigeren én routes plannen op een laptop. PC Navigo bestaat uit een aantal functionaliteiten:
- Volledige GPS navigatie op digitale vaarkaarten
- Volledige watersport routeplanner voor Nederland t/m geheel Europa
- Informatie over bruggen, sluizen, stremmingen etc
- Volledige informatie over alle vaarwegen voor de watersport
- Aansluiting voor AIS zenden en weergave van andere schepen
Volwaardig GPS navigatiesysteem voor watersport
Met PC Navigo weet u altijd exact wat uw positie is. Dat is niet alleen leuk en handig, maar ook veilig. Wie wel eens in de dichte mist is beland weet dat er op het water dan weinig te zien valt. PC Navigo bevat alle digitale vaarkaarten van Nederland en is ook verkrijgbaar in een Benelux- of Europa uitvoering.
Door middel van het aansluiten van een GPS muis is uw positie zichtbaar op de kaart, wordt uw vaarrichting en vaarsnelheid weergegeven. De digitale kaarten kunt u onbeperkt inzoomen zonder scherpteverlies zoals bij systemen van de ANWB of Stentec. Alle betonning en bebakening is tot detail aangegeven. U ziet de gevaren route in beeld terwijl de kaart met de beweging het schip mee schuift.
Volwaardige routeplanner op vaarwegen
Watersporters die een route willen plannen voor een langere tocht hebben aan PC Navigo een uniek instrument. Met PC Navigo kunt u met enkele muisklikken een route laten berekenen. Na invoering van de afmetingen van uw schip is het systeem in staat om direct aan te geven wat naar keus de kortste- of meest toeristische is. Dit kan met geen enkele andere watersportsoftware!
U hoeft slechts de vertrekplaats en de bestemming in te voeren en enkele seconden later is uw vaarroute gereed. Tevens kunt u de vertrekdatum invoeren en het systeem controleert dan of er op die dag ook stremmingen voor de scheepvaart op de route is. Ook kan PC Navigo voor u een alternatieve route berekenen in geval van stremming. Handig bij een langere onbekende vaartocht.
Informatie bruggen en sluizen
In het systeem zit alle informatie over bruggen sluizen en andere kunstwerken. Doorvaarthoogte, bedieningstijden, marifoonkanaal voor aanroep en telefoonnummers zijn met één muisklik op te vragen van de brug in uw route. Indien een brug voor u bediend moet worden in verband met doorvaarthoogte wordt dit duidelijk aangegeven door een rood kader. U hoeft dan slechts op bedieningstijd te klikken om te zien wanneer een doorvaart beschikbaar is. Marifoonkanaal en telefoonnummer worden weergegeven en bij veel bruggen en sluizen zijn ook foto’s in het systeem verwekt zodat u ziet wat u te wachten staat.
| Klik hier voor de uitgebreide website over PC Navigo |
- Gratis brochure Staande Mastroute 2010
- Laser noodsignaal wint watersportprijs op Hiswa
- Digitale Vaaratlas watersport nu ook voor PC
- Gratis vaaraanwijzer watersport België
- Nieuw watersport boek voor klussers
- PC Navigo ook op watersportbeurs Hiswa 2010
- PC Navigo 2010 wordt uitgebreid met kaarten Waddenzee
- Vaarverbod, ook voor de watersport, op vaarwegen Fryslân
- Laser Noodsignalen voor watersport getest
- Vaarwijzer Nederlandse Binnenwateren verschenen
- Marifoon uitluisteren bevordert veiligheid watersport
- Harry Vogel, watersporter in hart en nieren, wint Singlehanded
- Watersport Almanak op Boot Holland met primeurs
- GPS diefstalbeveiliging voor watersport
- Jan Kees lampe winaar Solo Challenge Award
- 15 maart eerste theorie-examen Groot Motorschip
- Verbond wil betere wachtsteiger voor watersport bij Goereese Sluis
- Digitale Vaaratlas watersport nu ook in delen verkrijgbaar
- Watersport kan vanaf 1 april weer door de Ketelbrug
- Watersport heeft baat bij goedkopere gebruikte jachten
- De nominatie's voor Shorthanded Awards bekend
- Zorgen over de Ketelbrug in komend vaarseizoen
- Vaarverbod IJsselmeer van kracht
- Watersport tijdelijk onmogelijk in de provincie Groningen
- Weinig watersport met Kerst op terschelling









.jpg)